O firmie

 

Drukarnia CollorPrint Online

Umożliwia w łatwy i szybki sposób zamawianie wydruków reklamowych w każdym formacie. Nasi graficy przygotowują codziennie  profesjonalne projekty graficzne dla wybranych usług. CollorPrint to miejsce w którym otrzymujesz gotowy produkt reklamowy. Wybierz format, nakład lub usługę twój projekt graficzny.

U nas klient może zalogować się i złożyć zamówienie z komputera z dowolnego miejsca przez 24h / 7dni. Informacja o cenie, kosztach przesyłki i terminie realizacji znajduje się przy każdym produkcie. Dodatkowo po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na bieżąco drogą elektroniczną informacje o etapie jego zamówienia.

 

 

 

 

 

Jak składać zamówienia?

Na stronie internetowej www.collorprint.pl. Witryna dostępna jest dla Ciebie przez 24h na dobę. To najlepszy sposób złożenia zamówienia, który udostępnia płatność online wybór metody dostawy oraz informuje cię o statusach twoich zamówień.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail: online@collorprint.pl lub odpowiemy na każde twoje pytanie pod numer telefonu 509 33 77 68 lub 89 670 61 51

 

 

 

 

Wybierz sposób dostarczenia zamówienia:

Kurier - w dowolne wskazane przez ciebie miejsce w Polsce
Odbiór osobisty - w biurze handlowym ul. Bajkowa 1/2a, 10-696 Olsztyn

Drukarnia internetowa CollorPrint to gwarancja najniższej ceny
za produkt najwyższej jakości!  Zapraszamy. 

 

Infolinia
509 33 77 68
Pn - Pt
9:00-17:00